В 2020 році розпочато реалізацію проекту
"Капітальний ремонт індивідуальних теплових пунктів та систем опалення у громадських будівлях
м. Києва"
із залученням кредитних коштів NEFCO
 

ПЕРЕЙТИ ДО
ЗАКУПІВЕЛЬ НЕФКО

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ
ЗВІТНОСТІ ПО ЛІМІТАХ

Увага!
Заповнені форми
відправляти на:
limitgvp@gmail.com

Контакти 

КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва»
Україна, м. Київ, 01001
вул. Б.Хмельницького, 3А (3-й пов.)
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Київський центр енергоефективності
Україна, м. Київ, 02093
вул. Поліська, 10
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

Київський Центр Енергоефективності

МИ ВІДКРИЛИСЬ!

З ПИТАНЬ СПІВПРАЦІ ТЕЛЕФОНУЙТЕ (38 044) 234-54-10

Київський Центр Енергоефективності (КЦЕ) створений для популяризації ідей ощадного використання енергоресурсів в бюджетних установах, житлових та офісних будівлях, на підприємствах.

В КЦЕ представлені технології, обладнання та матеріали, що дозволяють заощаджувати енергію, підвищують комфорт, а також сприяють покращенню екології.

Спеціалісти КЦЕ нададуть кваліфіковану консультацію з питань підвищення енергоефективності, а діючі зразки обладнання та матеріалів дозволять оцінити їх ефективність.

В рамках роботи КЦЕ проводяться семінари та консультації на теми енергоефективних технологій, відновлюваних джерел енергії, екології, ЕСКО-механізму та енергоменеджменту.

Технології Центру Енергоефективності 

:

"Розумний будинок"

Найкращий ефект дає продумане поєднання енергоефективних технологій з системою управління енерговикористанням та підтримки параметрів мікроклімату.

Теплові насоси

Теплові насоси
Іншим пристроєм, що дозволяє отримати енергію з навколишнього середовища (грунту, повітря, водойм) є тепловий насос. Він дозволяє на одну одиницю спожитої електроенергії отримати 3 і більше одиниць теплової.

Сонячні батареї та сонячні колектори

Сонячні батареї та  сонячні колектори
Чиста енергія від сонячних батарей та колекторів дозволить покращити екологію, а також зменшити рахунки на оплату послуг електропостачання, гарячого водопостачання та для опалення.

Вентиляція з рекуперацією

Вентиляція з рекуперацією
Рекуператори в системах вентиляції дозволяють повторно використати тепло та підвищити комфортність умов без надмірних витрат енергії на підігрів чи охолодження повітря в приміщенні.

Системи регулювання теплоспоживання

Системи регулювання  теплоспоживання
Споживання лише необхідної кількості теплової енергії є основною задачею системи управління. Поєднання будинкового регулювання теплопостачання з радіаторними термостатами дає найкращий результат.

Облік енергоресурсів

Облік  енергоресурсів
Неможливо економити те, що не можна виміряти, тому облік та моніторинг споживання всіх видів енергоресурсів є першим кроком на шляху до енергоефективності.

Енергоефективні огороджувальні конструкції

Енергоефективні  огороджувальні конструкції
   Чому будівлі мають бути утеплені Тепловий захист будівель є комплексним завданням, яке потребує глибокого аналізу фізичного стану будівлі, економічності застосування, призначення будівлі та питань екології. Типові для помірного клімату температурний діапазон і вологість повітря не забезпечують комфортність життя, якщо не захищатись від низьких температур, значних опадів і сильних вітрів у зимовий період. Будівлі, в яких ми живемо та працюємо, повинні гарантувати безпечний і комфортний клімат незалежно від реальних погодних умов зовні приміщень. Ми сподіваємось, що стіни, які нас оточують, можуть забезпечувати тривалий захист від прямого впливу зовнішніх факторів, таких як температура, вологість і шум. Під час утеплення будівель необхідно пам’ятати принципи сталого розвитку (як-от міжнародна декларація з охорони навколишнього середовища EPD) відповідно до застосованих матеріалів та умов їх утилізації. Експлуатаційні витрати будівлі значною мірою залежать від її енергетичних параметрів — ефективності систем опалення та гарячого водопостачання. Якість цих параметрів визначається щорічним споживанням енергії, яка необхідна для забезпечення комфортних умов для мешканців. Завдяки впровадженню обов’язкової енергетичної сертифікації кожної будівлі з’явиться можливість встановлювати щорічні експлуатаційні витрати. А це в свою чергу безпосередньо впливає на ринкову вартість будівлі. Високе споживання енергії у більшості випадків обумовлене значними тепловими втратами через стіни будівлі. Стіни є межею між зовнішніми та внутрішніми умовами, тому вони стають зоною, яка бере участь у процесі передачі тепла та вологості. Тепло завжди переміщується із зон з більш високою в зони з нижчою температурою, тому взимку воно перетікає з приміщень на зовні. Влітку все навпаки — тепло потрапляє всередину будівлі. Але не тільки через стіни будинок втрачає тепло. В односімейних будинках 40% усіх тепловтрат «витікають» скрізь стіни, 15% виходять через вентиляцію, 20% — через покрівлю, 15% — через вікна та дверні рами та ще 10% — через фундаменти та підлоги. У багатоквартирних будинках теплові втрати розподіляються наступним чином: 37% — через стіни, 24% — скрізь вікна та дверні рами, 6% — через покрівлю, 30% — через вентиляцію та 3% — через фундамент та підлоги. Односімейний будинок Діаграми чітко показують, що огороджувальні стіни значно впливають на загальні тепловтрати незалежно від типу та розміру будинку. Тому ефективна теплоізоляція фасадних стін сприяє значному зниженню теплових втрат, які в свою чергу зменшують споживання енергії на опалення приміщень. Це забезпечує очевидні заощадження витрат на опалення. Чим більша різниця між температурою поверхні стіни та температурою повітря всередині приміщення, тим менша конвекція повітряного потоку. Тому для отримання оптимальних теплових умов бажано, щоб температура поверхні стіни відрізнялась не більше ніж на 3°C від температури повітря. Таким чином можна уникнути ризику утворення конденсату та плісняви.  

Енергоефективне освітлення

Енергоефективне освітлення
Система освітлення є одним з основних споживачів електроенергії в будівлі. Світлодіодні освітлювальні прилади дозволяють значно скоротити витрати на електроенергію і при цьому є екологічно-безпечними.