В 2020 році розпочато реалізацію проекту
"Капітальний ремонт індивідуальних теплових пунктів та систем опалення у громадських будівлях
м. Києва"
із залученням кредитних коштів NEFCO
 

ПЕРЕЙТИ ДО
ЗАКУПІВЕЛЬ НЕФКО

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ
ЗВІТНОСТІ ПО ЛІМІТАХ

Увага!
Заповнені форми
відправляти на:
limitgvp@gmail.com

Контакти 

КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва»
Україна, м. Київ, 01001
вул. Б.Хмельницького, 3А (3-й пов.)
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Київський центр енергоефективності
Україна, м. Київ, 02093
вул. Поліська, 10
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

Увага! Програма встановлення загальнобудинкових теплолічильників у житлових будинках м. Києва

Якщо Ви маєте намір разом з сусідами встановити загальнобудинковий лічильник теплової енергії найближчим часом та не чекати завершення опалювального сезону, Київська міська державна адміністрація (КМДА) готова взяти на себе витрати за лічильник теплової енергії.

Для цього Вам необхідно зібрати ініціативну групу, провести зібрання мешканців та погодити рішення щодо фінансування робіт з установки лічильника, а саме:

-       розробку проектно-кошторисної документації;

-       витрати на будівельно-монтажні роботи;

-       додаткове обладнання (засувки, манометри, термометри і т.п.).

В свою чергу КМДА у відповідності до розробленого проекту закупить та передасть лічильник для встановлення. З досвіду реалізованих проектів вартість лічильника складає 50-60% усього проекту. Крім цього місто допоможе з організаційними питаннями, постановкою на комерційний облік та подальшою передачею на баланс в ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» для його подальшого обслуговування.

Вже зараз можна відправити заявку у довільній формі на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . В якій необхідно зазначити адресу будинку та Вашу контактну інформацію. Після розгляду заявки з Вами зв’яжуться фахівці нашого підприємства.

Більш детальна інформація, щодо поетапних кроків реалізації, знаходиться на нашому сайті нижче.

:

Крок №1. Збір ініціативної групи

Крок №1. Збір ініціативної групи

Збори співвласників можуть скликатися ініціативною групою у складі не менше трьох співвласників або управителем.

Для розрахунку приблизної вартості реалізації проекту та дольової частини мешканців необхідно надіслати вихідні дані по будинку (завантажити форму).

 

Крок №2. Прийняття рішення щодо встановлення ТЛ

Крок №2. Прийняття рішення щодо встановлення ТЛ

До повноважень зборів співвласників належить прийняття рішень з усіх питань управління багатоквартирним будинком, у тому числі про:

- розпорядження спільним майном багатоквартирного будинку, встановлення, зміну та скасування обмежень щодо користування ним.

Рішення зборів співвласників оформляється протоколом, за формою (завантажити форму) згідно  Наказу Мінрегіонбуду від 25.08.2015 року №203 (з підписами не менше 75% власників квартир, а також визначенням уповноваженої особи, що буде опікуватися питаннями встановлення теплолічильника).

Якщо у багатоквартирному будинку в установленому законом порядку утворено об’єднання співвласників (ОСББ), проведення зборів співвласників та прийняття відповідних рішень здійснюється згідно із законом, що регулює діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Крок №3. Погодження з КП “ГВП” підрядника на розробку ПКД

Крок №3. Погодження з КП “ГВП” підрядника на розробку ПКД

Цей крок необхідний для того, щоб відібрати кваліфіковану компанію для виконання проектних робіт.

На сайті КП «ГВП» розміщений перелік компаній, що добре зарекомендували себе під час реалізації Програми економічного і соціального розвитку м. Києва в 2015 році за напрямком встановлення вузлів обліку теплової в багатоквартирних житлових будинках, посилання тут.

Крок №4. Договір з проектною організацією

Крок №4. Договір з проектною організацією

Укладання договору з проектною організацією, що була відібрана після її погодження із КП «ГВП», виконує уповноважена особа, що була визначена зборами співвласників багатоквартирного будинку, або ОСББ.

Оплата договору виконується силами співвласників багатоквартирного будинку.

Крок №5. Розробка проектної документації на встановлення ТЛ

Крок №5. Розробка проектної документації на встановлення ТЛ

Під час розробки проектно-кошторисної документації буде визначені технічні характеристики лічильника теплової енергії для конкретної будівлі, а також будуть розроблені рішення щодо його розміщення в будівлі.

Прийняті технічні рішення проектна організація обов’язково має погодити із теплопостачальною компанією.

Крок №6. Звернення до КП «ГВП»

Крок №6. Звернення до КП «ГВП»

Заява на ім’я директора КП «ГВП» від уповноваженої особи, що була визначена зборами співвласників багатоквартирного будинку, або ОСББ, з проханням отримати конкретну модель лічильника теплової енергії, що була визначена в проектно-кошторисній документації. Форма заяви додається, посилання тут.

Крок №7. Отримання ТЛ на відповідальне зберігання

Крок №7. Отримання ТЛ на відповідальне зберігання

Уповноважена особа, що була визначена зборами співвласників багатоквартирного будинку, або ОСББ, отримує на відповідальне зберігання конкретну модель лічильника теплової енергії, що була вказана в заяві на КП «ГВП» та проектній документації.

Придбання обладнання виконується за кошти міського бюджету силами КП “ГВП” із дотриманням всіх встановлених законом процедур закупівель.

Крок №8. Укладання договору з монтажною організацією на встановлення ТЛ

Крок №8. Укладання договору з монтажною організацією на встановлення ТЛ

Важливою умовою такого договору буде передача для встановлення вже наявного лічильника теплової енергії, який отримала на відповідальне зберігання від КП «ГВП» уповноважена особа багатоквартирного будинку.

Оплата договору виконується силами співвласників багатоквартирного будинку.

Крок №9. Заява до КП “ГВП” про завершення робіт

Крок №9. Заява до КП “ГВП” про завершення робіт

Повідомлення КП «ГВП» про завершення монтажних робіт з встановлення вузла обліку теплової енергії в багатоквартирному будинку, в т.ч. надання всіх необхідних документів, підтверджуючих виконання робіт.

Форма заяви додається, посилання тут.

Важливо! Кінцевим результатом будівельно-монтажних робіт – є постанова на комерційний облік вузла обліку теплової енергії.

Крок №10. Передача ТЛ на баланс АК “Київенерго”

Крок №10. Передача ТЛ на баланс АК “Київенерго”

Всі адміністративно-організаційні процедури пов’язані із передачею на баланс встановленого вузла обліку теплової енергії до теплопостачальної організації (АК «Київенерго») буде виконувати КП «ГВП» власними силами.