В 2020 році розпочато реалізацію проекту
"Капітальний ремонт індивідуальних теплових пунктів та систем опалення у громадських будівлях
м. Києва"
із залученням кредитних коштів NEFCO
 

ПЕРЕЙТИ ДО
ЗАКУПІВЕЛЬ НЕФКО

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ
ЗВІТНОСТІ ПО ЛІМІТАХ

Увага!
Заповнені форми
відправляти на:
limitgvp@gmail.com

Контакти 

КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва»
Україна, м. Київ, 01001
вул. Б.Хмельницького, 3А (3-й пов.)
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Київський центр енергоефективності
Україна, м. Київ, 02093
вул. Поліська, 10
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

ЗАВЕРШИВСЯ ОДИН З ЕТАПІВ ПРОЕКТУ З МОДЕРНІЗАЦІЇ ОБЛАДНАННЯ ІНДИВУДУАЛЬНИХ ТЕПЛОВИХ ПУНКТІВ

42 1Київ є найбільшим містом України і 7 за чисельністю населення у Європі. У столиці налічується більше 1000 навчальних закладів бюджетної сфери, у яких навчаються понад 300 тисяч дітей. Більшість таких закладів були побудовані ще у минулому столітті і потребують негайного ремонту внутрішньої системи опалення, оскільки застаріле обладнання теплових пунктів вже не може забезпечити нормальне функціонування системи та обігрів будівлі.

З метою реалізації заходів з підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів в закладах бюджетної сфери КП «ГВП» було ініційовано співпрацю з Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО (далі – НЕФКО), що фінансує широкий спектр енергоефективних проектів у країнах Центральної та Східної Європи, включаючи Україну.
Одним з таких закладів став Інтернат №13 по вулиці Новопольова, 106, де було проведено модернізацію індивідуального теплового пункту. На відео нижче представлено стан МІТП до реконструкції, весь спектр послуг та кінцевий результат спільних зусиль.

Новий МІТП, оснащений системою дистанційного контролю за споживанням тепла, дозволяє економити 15% споживання щомісячно не порушуючи нормативний температурний режим закладу. Завдяки цій програмі можна дистанційно моніторити температуру в приміщеннях, управляти обладнанням індивідуального теплопункту в школах чи дитсадках, вчасно виявляти порушення у роботі системи, а головне – оперативно реагувати на зміну погоди та графіка роботи закладу. Тобто вночі або під час канікул, коли навчання не проводиться, рівень енергоспоживання можна знижувати до необхідного технічного мінімуму, заощаджуючи при цьому тисячі гривень.

Відео модернізації