В 2020 році розпочато реалізацію проекту
"Капітальний ремонт індивідуальних теплових пунктів та систем опалення у громадських будівлях
м. Києва"
із залученням кредитних коштів NEFCO
 

ПЕРЕЙТИ ДО
ЗАКУПІВЕЛЬ НЕФКО

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ
ЗВІТНОСТІ ПО ЛІМІТАХ

Увага!
Заповнені форми
відправляти на:
limitgvp@gmail.com

Контакти 

КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва»
Україна, м. Київ, 01001
вул. Б.Хмельницького, 3А (3-й пов.)
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Київський центр енергоефективності
Україна, м. Київ, 02093
вул. Поліська, 10
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

11
Dec
2012
В СТОЛИЦІ ВІДКРИВСЯ ПЕРШИЙ У КИЄВІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Створено: Вівторок, 11 грудня 2012, 09:42
 

IMG 8206

11 грудня 2012 році у Оболонському районі столиці відкрився перший у Києві енергоефективний дошкільний навчальний заклад. Пілотний проект з комплексної термосанації дитячого садка реалізований у Києві завдяки підписаному проектом USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні», ТОВ «ДТЕК» та між КМДА Меморандуму про взаєморозуміння.

 Участь у відкритті взяли: голова КМДА Олександр Попов, директор місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Джед Бартон, директор ТОВ «ДТЕК» Максим Тімченко, директор КП «ГВП» Козленко А.М., керівництво Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації та ін.

 В рамках реалізації проекту в будівлі ДНЗ №573 здійснено ряд енергоефективних заходів: утеплено дах та зовнішні стіни, проведено заміну вікон і дверей, модернізовано внутрішню систему опалення будівлі, реконструйовано системи освітлення та вентиляції, встановлено систему сонячного гарячого водопостачання, замінено кухонні плити на сучасні енергоефективні, впроваджено дистанційну систему автоматичного збору даних енергоспоживання для контролю за енергоспоживанням тощо.

IMG 8199

Проект з термосанації дошкільного навчального закладу №573 є першим в м. Києві, де був застосований комплексний підхід до питань енергозбереження та енергоефективності. Головною метою пілотного проекту з термосанації є мінімізація витрат паливно-енергетичних ресурсів на потреби закладу без втрати відповідного рівня комфорту відвідувачів та персоналу цього закладу.

Застосування комплексного підходу при реалізації пілотного проекту з термосанації на дошкільному навчальному закладі №573 та підвищення рівня енергоефективності закладу до показників не гірших за визначені в ДБН В.2.6-31:2006 «Теплова ізоляція будівель» дозволить в подальшому розповсюдити позитивний досвід на більшу частину бюджетних закладів м. Києва.

IMG 8231

В рамках Програми соціально-економічного розвитку на 2012р. розробляється 15 комплектів проектно-кошторисної документації для термосанації будівель бюджетної сфери м. Києва, з яких по 2-м об’єктам запланована реалізація до кінця 2012 році, а по іншим 13-ти – в 2013 році (за наявності відповідного бюджетного фінансування.

Загальна ситуація, що склалася на сьогоднішній день в м. Києві на об’єктах  бюджетної сфери, свідчить про значний потенціал енергозбереження, який неможливо реалізувати в технічних рішеннях прийнятих в період будівництва об’єктів. Необхідний суттєво новий підхід, а також впровадження сучасних енергозберігаючих заходів в бюджетній сфері м. Києва для приведення питомого теплоспоживання до рівня сучасних нормативних значень.