В 2020 році розпочато реалізацію проекту
"Капітальний ремонт індивідуальних теплових пунктів та систем опалення у громадських будівлях
м. Києва"
із залученням кредитних коштів NEFCO
 

ПЕРЕЙТИ ДО
ЗАКУПІВЕЛЬ НЕФКО

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ
ЗВІТНОСТІ ПО ЛІМІТАХ

Увага!
Заповнені форми
відправляти на:
limitgvp@gmail.com

Контакти 

КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва»
Україна, м. Київ, 01001
вул. Б.Хмельницького, 3А (3-й пов.)
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Київський центр енергоефективності
Україна, м. Київ, 02093
вул. Поліська, 10
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

ДО КІНЦЯ 2013 РОКУ У ВСІХ ЗАКЛАДАХ БЮДЖЕТНОЇ СФЕРИ ВПРОВАДЯТЬ ОПЕРАТИВНИЙ МОНІТОРИНГ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ

До кінця 2013 року всі бюджетні заклади Києва будуть задіяні в оперативному моніторинзі енергоспоживання. В комунальному підприємстві «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва», наразі моніторинг працює на понад 1100 закладах освіти та медицини, що складає близько 70% загальної кількості бюджетних закладів.

Двічі на тиждень показники споживання електрики, тепла, холодної води та внутрішньої температури в приміщеннях знімаються в ручному режимі й заносяться відповідальними особами на об’єктах у базу даних через мережу Інтернет. За результатами аналізу зібраних даних проводять відповідні коригувальні дії для недопущення перевитрат енергетичних ресурсів та, відповідно, бюджетних коштів на їх оплату. 

Впродовж 2011-2012 років за рахунок оперативного енергомоніторингу було попереджено перевитрати бюджетних коштів в сумі близько 5,7 млн. грн. Крім того, завдяки забезпечення особливого режиму енергоспоживання протягом канікул у 2011-2012 роках зекономлено теплової енергії на суму близько 11 млн. грн.

Оперативний моніторинг енергоспоживання є передумовою для впровадження автоматизованої системи обліку споживання енергоносіїв у всіх бюджетних закладах столиці. Автоматизація процесу зняття показників лічильників передбачає встановлення приладів зняття показників із вузлів обліку теплової енергії, заміну морально застарілих вузлів обліку електроенергії та холодної води в комплексі з впровадженням програмного забезпечення. Наразі столиця шукає кошти для впровадження автоматизованого системи енергомоніторингу, розглядається варіант залучення інвестицій.

Спеціалістами КП «ГВП» розроблено Методику визначення базових рівнів теплоспоживання закладів бюджетної сфери. За словами головного інженера підприємства Литвина В.І., визначення базового рівня здійснюється з метою контролю за станом енергоспоживання для недопущення перевитрат та визначення фактичного рівня економії від впровадження енергозберігаючих заходів.

Методика стане в нагоді при розробці енергетичного сертифіката будівлі, який дозволить визначити клас її енергетичної ефективності, а також допоможе встановити об’єктивні ліміти енергоспоживання.