В 2019 році продовжується 
реалізація проекту
"Термосанація у бюджетних установах м. Києва"
із залученням кредитних коштів НЕФКО

ПЕРЕЙТИ ДО
ЗАКУПІВЕЛЬ НЕФКО

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ
ЗВІТНОСТІ ПО ЛІМІТАХ

Увага!
Заповнені форми
відправляти на:
limitgvp@gmail.com

Контакти 

Центральний офіс
Україна, м. Київ, 01601
вул. Б.Хмельницького, 3А (3-й пов.)
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Київський центр енергоефективності
Україна, м. Київ, 02093
вул. Поліська, 10
Тел./факс: (38 044) 567-81-84 / (38 044) 567-84-81

Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу
СПЕЦІАЛІСТАМИ КП «ГВП» ПРОВЕДЕНО ТРЕНІНГ «ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ В ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ»

308

На виконання рішення № 7 розширеного засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 27.08.2012 п. 6 «Створити учбовий центр для підготовки енергоменеджерів», комунальне підприємство «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва» при підтримці Управління енергоефективності Департаменту житлово-комунальної інфраструктури та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) - Проект "Енергоефективність у будівлях " провело навчання по програмі «Енергоменеджмент в територіальних громадах».

Навчання розраховане на посадових осіб, відповідальних за впровадження системи енергоменеджменту в районних у м. Києві державних адміністраціях, районних управліннях освіти та Департаментах освіти і науки, молоді та спорту, охорони здоров'я, культури, соціальної політики.

319Тренінг «Енергоменеджмент в територіальних громадах» проходив з 11 по 12 грудня 2012 року у приміщенні "Інституту енергозбереження та енергоменеджменту" НТУУ "КПІ".

 Програмою тренінгу було передбачено ряд навчальних лекцій за тематиками створення муніципальної системи енергоменеджменту, визначення базового рівня бюджетних закладів, розробка енергетичного сертифікату та паспорту будівель, робота з програмним комплексом електронної бази даних оперативного моніторингу, розглянуті загальні питання  підвищення енергоефективності будівель і споруд тощо.

367

В кінці тренінгу проведено анкетування для перевірки пройденого матеріалу, з яким всі учасники відмінно справились. Також кожний учасник отримав сертифікат слухача тренінгу.

Тренінг сприяв підвищенню кваліфікації енергоменеджерів районів та департаментів, поширенню ідеї ощадливого енергоспоживання у побуті та в професійній діяльності.

372

 

 

Яндекс.Метрика