В 2020 році розпочато реалізацію проекту
"Капітальний ремонт індивідуальних теплових пунктів та систем опалення у громадських будівлях
м. Києва"
із залученням кредитних коштів NEFCO
 

ПЕРЕЙТИ ДО
ЗАКУПІВЕЛЬ НЕФКО

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ
ЗВІТНОСТІ ПО ЛІМІТАХ

Увага!
Заповнені форми
відправляти на:
limitgvp@gmail.com

Контакти 

КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва»
Україна, м. Київ, 01001
вул. Б.Хмельницького, 3А (3-й пов.)
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Київський центр енергоефективності
Україна, м. Київ, 02093
вул. Поліська, 10
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

У ДАРНИЦЬКІЙ РАЙОННІЙ У М. КИЄВІ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛОСЬ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ З ЕКОНОМІЧНИХ РЕФОРМ

DSC 0061За результатами успішного завершення проекту з термосанації загальноосвітнього навчального закладу № 233 по вул. Лайоша Гавро, 22-А реалізованого за підтримки USAID в рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між КМДА, Проектом «РМТ» та ТОВ «ДТЕК», за дорученням голови КМДА Олександра Попова 04.06.2013 проведено засідання Комітету з економічних реформ (далі – Комітет) присвяченого питанням збереження енергії у всіх галузях міського господарства.

В ході проведення засідання голова КМДА наголосив на необхідності максимально зменшувати обсяги енергоспоживання, нагадав що на рівні держави ухвалено програму соціально-економічного розвитку, яка передбачає виділення 50 мільярдів гривень на проекти, що є самоокупними. Він також підкреслив, що столиця спирається не лише на державне фінансування заходів енергоефективності, але й залучає приватні інвестиції та кошти міжнародних організацій.

Важливу роль в організації засідання Комітету відіграло комунальне підприємство «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва», яке спільно з Дарницькою РДА забезпечило організацію заходу.

В своїй доповіді директор КП «ГВП» Анатолій Козленко розповів про досягнуті результати в напрямку реалізації енергоефективних проектів передбачених Програмою соціального-економічного розвитку м. Києва та Муніципальним енергетичний планом, торкнувся проблем їх подальшого розвитку та фінансування.

Проведення Комітету дозволило акцентувати увагу громадськості до проблем ощадливого енерговикористання, на необхідності реалізації комплексних рішень направлених на забезпечення як раціонального енергоспоживання, так і належного теплового комфорту в приміщеннях бюджетних закладів.

2

DSC02905

1