В 2020 році розпочато реалізацію проекту
"Капітальний ремонт індивідуальних теплових пунктів та систем опалення у громадських будівлях
м. Києва"
із залученням кредитних коштів NEFCO
 

ПЕРЕЙТИ ДО
ЗАКУПІВЕЛЬ НЕФКО

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ
ЗВІТНОСТІ ПО ЛІМІТАХ

Увага!
Заповнені форми
відправляти на:
limitgvp@gmail.com

Контакти 

КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва»
Україна, м. Київ, 01001
вул. Б.Хмельницького, 3А (3-й пов.)
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Київський центр енергоефективності
Україна, м. Київ, 02093
вул. Поліська, 10
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

ВІДБУЛАСЬ НАРАДА-СЕМІНАР «МІЖНАРОДНА ІНІЦІАТИВА «УГОДА МЕРІВ» ЯК ІНСТРУМЕНТ СКОРОЧЕННЯ СПОЖИВАННЯ ВИКОПНОГО ПАЛИВА І ЗАПОБІГАННЯ РОСТУ НЕПЛАТЕЖІВ НАСЕЛЕННЯ ТА БЮДЖЕТУ ЗА СПОЖИТІ ЕНЕРГОРЕСУРСИ»

1За дорученням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника в Мінрегіоні під головуванням першого заступника Міністра Григорія Семчука 12 вересня 2013 відбулася нарада-семінар «Міжнародна ініціатива «Угода Мерів» як інструмент скорочення споживання викопного палива (зокрема, природного газу) і запобігання росту неплатежів населення та бюджету за спожиті енергоресурси: досвід міст та регіонів України». Директор КП «ГВП» Анатолій Козленко відвідав даний захід.

Угода мерів – це європейська ініціатива, яка залучає місцеві і регіональні органи влади до сталого енергетичного розвитку. Ініціатива ґрунтується на добровільних зобов'язаннях місцевих рад поліпшувати якість життя мешканців за рахунок підвищення ефективності використання енергії та розширення сфери використання енергії з поновлюваних джерел, досягаючи при цьому скорочення викидів СО2 щонайменше на 20% до 2020 року.

На сьогоднішній день у світі близько 5 тисяч міст є підписантами Угоди мерів. В Україні її підписантами є 39 міст.

Святослав Павлюк, ключовий експерт проекту Угода Мерів-Схід, доповідаючи про стан реалізації ініціативи в Україні, навів приклад м. Черкаси, де в рамках Угоди мерів було введено щоденний моніторинг споживання послуг посприяв скороченню споживання води, електрики і тепла на 30%, 49% і 6% відповідно.

Григорій Семчук наголосив, що скорочення споживання енергоресурсів, які є дорогими, вкрай необхідне для міст України: «Я закликаю всі міста України розглянути цю ініціативу і долучитися до Угоди мерів з огляду на позитивні приклади її реалізації в Україні», - сказав Григорій Семчук.

Під час розмови з Григорієм Семчуком, директор КП «ГВП» Анатолій Козленко наголосив на необхідності підтримки Кабінетом міністрів України проектів з термосанації, наданих комунальним підприємством на розгляд Мінрегіонбуду. У бесіді з Лілією Чернявською – головою представництва Європейського інвестиційного банку в Україні, досягнуто домовленості, що з 18.09.2013 експертами почнеться розгляд наданих до банку проектів з термосанації будівель бюджетної сфери.

2

3

4

5

За матеріалами сайту: http://minregion.gov.ua/