В 2020 році розпочато реалізацію проекту
"Капітальний ремонт індивідуальних теплових пунктів та систем опалення у громадських будівлях
м. Києва"
із залученням кредитних коштів NEFCO
 

ПЕРЕЙТИ ДО
ЗАКУПІВЕЛЬ НЕФКО

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ
ЗВІТНОСТІ ПО ЛІМІТАХ

Увага!
Заповнені форми
відправляти на:
limitgvp@gmail.com

Контакти 

КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва»
Україна, м. Київ, 01001
вул. Б.Хмельницького, 3А (3-й пов.)
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Київський центр енергоефективності
Україна, м. Київ, 02093
вул. Поліська, 10
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

СПЕЦІАЛІСТАМИ КП«ГВП» ВІДВІДАНО СЕМІНАР «ФІНАНСОВІ МЕХАНІЗМИ ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ У БЮДЖЕТНІЙ СФЕРІ»

DSC 8610На запрошення Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) фахівцями КП «ГВП»26.09.2013 року відвідано одноденний семінар «Фінансові механізми підвищення енергоефективності у бюджетній сфері».

Серед учасників, окрім представників КП «ГВП» та ІБСЕД на семінарі були присутні представники 9 міст України, зокрема Миргородської, Вінницької, Луцької, Чернігівської Житомирської, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської та Горлівської міських рад.

В ході семінару учасники ознайомились із системою моніторингу та оцінки ефективності видатків на оплату енергоносіїв на основі програмно-цільового методу та рекомендаціями щодо фінансових стимулів сприяння встановленню дієвої системи енергозбереження у бюджетній сфері. Учасники семінару ділилися набутим досвідом щодо реалізації енергоефективних проектів у своїх містах, обговорювали питання, пов'язані зі створенням «еско-механізму» реалізації проектів з енергоефективності, впровадження мотиваційних чинників для осіб, відповідальних за споживання енергетичних ресурсів.

Від КП "ГВП" виступив керівник Центру моніторингу та диспетчеризації Лісовик Андрій з доповіддю на тему: "Шляхи моніторингу енергоспоживання в муніципалітетах". У своєму виступі доповідач торкнувся етапів впровадженя моніторингу та контролю за станом енергоспоживання у м. Києві, розповів про досягнуті результати у даному напрямку, описав переваги створення автоматизованого обліку енергетичних ресурсів в бюджеті.

Робоча зустріч сприяла колективному вирішенню питань ефективного енерговикористання в муніципалітетах, отриманню нових знань всіма учасниками семінару.

DSC 8627

DSC 8621

DSC 8637