В 2020 році розпочато реалізацію проекту
"Капітальний ремонт індивідуальних теплових пунктів та систем опалення у громадських будівлях
м. Києва"
із залученням кредитних коштів NEFCO
 

ПЕРЕЙТИ ДО
ЗАКУПІВЕЛЬ НЕФКО

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ
ЗВІТНОСТІ ПО ЛІМІТАХ

Увага!
Заповнені форми
відправляти на:
limitgvp@gmail.com

Контакти 

КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва»
Україна, м. Київ, 01001
вул. Б.Хмельницького, 3А (3-й пов.)
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Київський центр енергоефективності
Україна, м. Київ, 02093
вул. Поліська, 10
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

КП «ГВП» ПРИЙНЯЛО УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ МІНРЕГІОНБУДУ

2013 10 01 dania01.09.2013 в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пройшов семінар за участі українських муніципалітетів, теплогенеруючих та теплопостачальних підприємств, який організували Посольство Данії в Україні, Європейський банк реконструкції та розвитку та Фонд Східноєвропейського розвитку з питань енергоефективності та екології (Е5Р).

Відкриваючи семінар, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Андрій Білоусов зазначив, що сьогодні Мінрегіоном налагоджено співпрацю зі Світовим банком, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком, Північною Екологічною Фінансовою корпорацією НЕФКО, Німецьким банком для відбудови КФВ та іншими.1

Семінар був присвячений презентації досвіду роботи в енергетичному секторі десяти провідних данських компаній, що пропонують свої послуги на території України, а саме: DEA, Desmi, Grundfos, Logstor, Sallin Plast, Abratek, ABB, Kamstrup, Unotransport, EKF.

Радник Фонду Е5Р Євгенія Каранда, виступила з презентацією щодо діяльності Фонду Е5Р та проектів, які вже отримали фінансування чи ще знаходяться на стадії погодження.
Також, на семінарі з докладами щодо реалізації проектів у сфері енергозбереження виступили представники теплопостачаючих підприємств Житомира, Херсона та інших міст України.

Окрім інших, з презентацію проекту, що передбачає впровадження альтернативних джерел енергії для теплозабезпечення міського господарства виступив директор КП «ГВП» Козленко А.М. Керівник підприємства зазначив на необхідності реалізації проектів, що передбачають впровадження "зелених" технологій, навів приклади їх застосування в бюджеті столиці.

Фотоматеріали з сайту Мінрегіонбуду.