В 2020 році розпочато реалізацію проекту
"Капітальний ремонт індивідуальних теплових пунктів та систем опалення у громадських будівлях
м. Києва"
із залученням кредитних коштів NEFCO
 

ПЕРЕЙТИ ДО
ЗАКУПІВЕЛЬ НЕФКО

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ
ЗВІТНОСТІ ПО ЛІМІТАХ

Увага!
Заповнені форми
відправляти на:
limitgvp@gmail.com

Контакти 

КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва»
Україна, м. Київ, 01001
вул. Б.Хмельницького, 3А (3-й пов.)
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Київський центр енергоефективності
Україна, м. Київ, 02093
вул. Поліська, 10
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

ПІДПИСАНО КРЕДИТНІ ДОГОВОРИ НА ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ В ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ БЮДЖЕТНОЇ СФЕРИ МІСТА КИЄВА

2194Днями в Києві відбулась визначна подія – підписання кредитного договору на пільгових умовах між КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) для реалізації проектів «Енергозбереження» та «Термосанація у бюджетних установах м. Києва». Розрахунок за кредитом буде відбуватися на основі «ЕСКО-механізму» (повернення інвестицій за рахунок зекономлених коштів міського бюджету на енергозабезпечення установ).

Проект «Енергозбереження» передбачає залучення кредитних коштів в розмірі 4 млн. грн. для реалізації заходів з модернізації теплового обладнання харчоблоків закладів освіти.

В рамках проекту «Термосанація у бюджетних установах м. Києва» передбачається залучення 5 млн. євро для реалізації заходів спрямованих на поліпшення теплотехнічних показників огороджуючих конструкцій будівель, підвищення ефективності роботи систем теплопостачання та відновлення нормативного рівня освітленості в учбових приміщеннях закладів. Проектом також передбачено залучення грантових коштів Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Е5Р) у розмірі 1,5 млн. євро.

У середу, 13 листопада 2013 року, столичними депутатами проведено сесію на якій погоджено кредитні договори між КП «ГВП» та НЕФКО, зокрема ухвалено рішення «Про затвердження угод».

IMG 2767

IMG 2780