Контакти 

Центральний офіс
Україна, м. Київ, 01601
вул. Б.Хмельницького, 3А (3-й пов.)
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Київський центр енергоефективності
Україна, м. Київ, 02093
вул. Поліська, 10
Тел./факс: (38 044) 567-81-84 / (38 044) 567-84-81

Помилка
 • Помилка завантаження даних каналу
ПРОЕКТУВАННЯ

КП "Київеско" має значний досвід у виконанні проектних робіт. Надає послуги з проектування індивідуальних теплових пунктів в т.ч. із використанням відновлювальних джерел енергії, вузлів обліку теплової енергії, розробки автоматизованих систем управління і контролю.

Починаючи з часу заснування підприємством виконано більше 1500 проектів з встановлення вузлів обліку теплової енергії, та реконструкції теплових пунктів, понад 150 проектів зі створення автоматизованих систем обліку та контролю.

Види проектних робіт, які виконує наше підприємство:

● Проектування індивідуальних теплових пунктів

● Проектування вузлів комерційного обліку теплової енергії

● Проектування автоматизованих систем енергомоніторингу

Проектування ІТП

Модульний індивідуальний тепловий пункт (МІТП) є надійним високоефективним пристроєм для подачі теплової енергії до будівлі на опалення і гаряче водопостачання (ГВП).

МІТП призначений для приєднання до теплових мереж систем опалення і ГВП й ефективного керування подачею теплової енергії в будівлях будь-якого призначення. Це досягається за рахунок якісного регулювання параметрів теплоносія систем опалення і ГВП.

Конструкція МІТП являє собою симбіоз теплопунктів нового покоління, виконаних на основі мікропроцесорного задаючого й обчислювального пристрою і системи температурних датчиків, що забезпечують збір даних про температуру і виконавчі пристрої: регулюючі вентилі і циркуляційні насоси, що забезпечують заданий гідравлічний режим роботи систем теплопостачання і ГВП.

МІТП містить у собі типовий ряд конструкцій функціонально закінчених пристроїв, що установлюються на вводі в будівлю, і працюючих у широкому діапазоні напорів і теплових навантажень (витрат теплоносія).

Використання МІТП дозволяє істотно знизити теплоспоживання будівлі при одночасному поліпшенні комфортних умов усередині приміщення.

Схема приєднання системи опалення будівель до теплових мереж (залежна або незалежна) визначається специфікою роботи інженерних систем і графіками відпустки тепла з теплової мережі.

З погляду гідравлічної стійкості і регулювання відпуску тепла, робота МІТП є стабільною, режим його експлуатації не залежить від впливу теплової мережі. Після запуску, в процесі роботи МІТП устаткування, що входить до його складу, не вимагає постійного контролю. Регулювання режимів його роботи за часом протягом доби (зниження або підвищення подачі тепла в залежності від вимог споживачів) здійснюється шляхом зміни програми в контролері. Після установки програми роботи устаткування, подальша робота МІТП відбувається в автоматичному режимі.

Переваги МІТП:

 • не потрібно окремої будівлі теплового пункту для розміщення МІТП
 • компактне розміщення устаткування вимагає мінімум площі під МІТП
 • швидкий, простий монтаж і пусконалагоджувальні роботи
 • надійність роботи за рахунок високої якості устаткування, що входить до складу МІТП
 • стійкий, безперебійний режим роботи, висока точність регулювання процесів відпустки тепла на опалення і ГВП

Проектування ВО

Системи теплопостачання усіх споживачів, незалежно від величини приєднаного навантаження, повинні буди оснащені приладами обліку кількості теплоти та маси теплоносія.

Розрахунки споживачів теплової енергії з енергопостачальною організацією за отримане ними тепло та масу теплоносія здійснюються на підставі показників приладів обліку, встановлених у споживача і допущених до експлуатації в якості комерційних.

Облік використання теплової енергії та теплоносія організовується з ціллю:

 • здійснення взаємних фінансових розрахунків між енергопостачальною організацією та споживачем
 • контролю за тепловими та гідравлічними режимами роботи системи теплопостачання
 • контролю за раціональним використанням теплової енергії
 • документування параметрів теплоносія

Проектування АСЕМ

Впровадження автоматизованої системи енергомоніторингу (АСЕМ) виконується з метою здійснення контролю за енергоспоживанням будівель.

Система є багаторівневою, ієрархічною та забезпечує автоматизований облік енергоресурсів на основі даних, отриманих безпосередньо від вузлів обліку тепла, електричної енергії, холодної води, а також збір інформації про аварійні сигнали та температуру повітря всередині приміщень.

Основним завданням створення АСЕМ є вирішення на основі точної та оперативної інформації питання контролю, підвищення ефективності споживання та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів.

Роботи

До складу проектних робіт входить:

 1. Розробка технічної документації відповідно до технічного завдання та технічних умов
 2. Погодження проекту із замовником
 3. Погодження проекту в енергопостачальній організації (за необхідності)
 4. Погодження проекту в інспекції Держенергонагляду (за необхідності)
 5. Погодження проекту в ДП "Спеціалізована державна експертна організації - ЦСУДБЕ"

Фотогалерея

 

Вартість


Яндекс.Метрика