В 2019 році продовжується 
реалізація проекту
"Термосанація у бюджетних установах м. Києва"
із залученням кредитних коштів НЕФКО

ПЕРЕЙТИ ДО
ЗАКУПІВЕЛЬ НЕФКО

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ
ЗВІТНОСТІ ПО ЛІМІТАХ

Увага!
Заповнені форми
відправляти на:
limitgvp@gmail.com

Контакти 

Центральний офіс
Україна, м. Київ, 01601
вул. Б.Хмельницького, 3А (3-й пов.)
Тел./факс: (38 044) 234-54-10 / 27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Київський центр енергоефективності
Україна, м. Київ, 02093
вул. Поліська, 10
Тел./факс: (38 044) 567-81-84 / (38 044) 567-84-81

  • Семінар "Енергозбереження. Досвід міста Києва»
  • Відкрився Київський центр енергоефективності
  • Проведено термосанацію ДНЗ № 99
  • КП "ГВП" на виставці «Збережемо клімат разом»
Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу

КиївЕСКО

СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ БЮДЖЕТНОЇ СФЕРИ М. КИЄВА

17Відповідно до «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року (напрямку «Ощадлива енергетика, підвищення енергоефективності міста») затвердженої рішенням Київської міської ради від 15.12.2011 № 824/7060, «Регіональної програми підвищення енергоефективності на 2011-2015 роки для міста Києва» (пункт 6 «Шляхи та напрямки діяльності з реалізації політики енергоефективності» підпункт 6.1.3. «Створення системи енергетичного менеджменту в будівлях бюджетної та житлової сфери») затвердженої рішенням Київської міської ради від 27.09.2011 №387/6603 передбачено впровадження системи енергетичного менеджменту бюджетної сфери міста.

Забезпечення належного рівня управління енергоспоживанням дозволить мінімізувати питомі витрати паливно-енергетичних ресурсів при одночасному досягненні нормованих параметрів мікроклімату в приміщеннях будівель житлової сфери, надійності їх теплопостачання та дотриманні екологічних вимог.

Для ефективного управління енергоспоживанням муніципальної сфери необхідним є залучення до його процесу осіб (енергоменеджерів), які мають безпосередній вплив на енергоспоживання підпорядкованих їм закладів. Постійне підвищення кваліфікації енергоменеджерів, розширення їх бази знань та обізнаності з питань енергозбереження та енергоефективності є запорукою якісного управління витратами енергетичних ресурсів. Комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» (далі – КП «ГВП») періодично проводяться навчання енергоменеджерів районних управлінь освіти, районних у місті Києві державних адміністрацій та департаментів з ефективного енерговикористання, забезпечена постійна консультаційна підтримка щодо попередження та усунення випадків нераціонального використання енергетичних ресурсів.

З метою успішного вирішення завдань з впровадження системи енергетичного менеджменту необхідним є створення ефективної загальноміської управлінської структури. Наразі запроваджено трирівневу систему управління енергоспоживанням:

Перший рівень. Керівництво КМДА (відповідальний заступник), управління Енергоефективності Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адмінстративних і громадських будівлях м. Києва»;

Другий рівень. Головні енергоменеджери в районних у місті Києві державних адміністраціях та Департаментах виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), енергоменеджери районних управлінь освіти, культури, праці та соціального захисту населення та охорони здоров'я;

Третій рівень. Відповідальні особи за енергоспоживання безпосередньо на об'єктах.

326З метою підвищення кваліфікації задіяних в системі енергоменеджменту осіб, поширенні ідеї ощадливого енергоспоживання комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» щоквартально проводяться спеціалізовані тренінги та семінари.

Так, у грудні 2012 року спеціалістами підприємства спільно з фахівцями "Інституту енергозбереження та енергоменеджменту" НТУУ "КПІ" проведено навчальний тренінг «Енергоменеджент в територіальних громадах», а квітні поточного року за сприяння Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації – «Семінар з енергоефективності та енергозбереження». IMG 0924Для участі у проведені зазначеного вище семінару запрошено німецького архітектора Маріо Бодема, консультанта Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) - Проект "Енергоефективність у будівлях". У своїй доповіді європейський фахівець звернув особливу увагу на:

  • особливостях термомоденізації існуючих будівель та будівництві нових високоенергоефективних;
  • важливості архітектурної та естетичної складової в сучасному будівництві;
  • необхідності застосування альтернативної енергетики для енергозабезпечення будівель.

Крім того, підприємством щорічно приймається активна участь у спеціалізованих виставках та форумах за тематиками: «Енергоефективність», «Екологія та довкілля» з метою висвітлення результатів діяльності міської влади в напрямку підвищення енергетичної ефективності закладів бюджетної сфери.

Фотоматеріали з виставок:

IMG 8148

IMG 0958

IMG 0147

 

Яндекс.Метрика